Kāpēc Tev jāizvēlas REKORDS seriāls?

1.Skrējienu seriālu REKORDS veido nevis mantkārīgi biznesmeņi, bet skriešanas entuziasti, kuri skriešanā bija vēl ilgi pirms tā Latvijā kļuva neglābjami komercializēta. Tādēļ skrējiena cenu politika būs stipri draudzīgāka kā jebkurā citā seriālā.

2.Seriāls notiks ģeogrāfiski ļoti viegli sasniedzamās vietās Rīgas reģionā UN ainaviskās vietās, kur baudīt dabu un kultūru.

3.Kopvērtējumā elites grupās būs naudas balvas!!! Bet, citās grupās balvas no sponsoriem.

4.Sacensības būs super pozītīvs un enerģisks noskaņojums, jo par muzikālo noformējumu rūpēsies neviens cits kā DJ Ballīšu zvērs!

5.Seriāls REKORDS vēlās ieviest pārmaiņas jeb mazu revolūciju sacensību rīkošanas kultūrā gan ar cenu politiku un atlaidēm, gan attieksmē un atdevē pret sponsoriem!

6.Distances būs pieveicamas un baudāmas jebkuram skriešanas entuziastam. Bērnu grupu skrējieni arī tiks veidoti atbilstoša formāta un motivāciju ceļoši pēc "Norvēģijas modeļa" JEB -visi ir uzvarētāji un saņem balvas!

7.Laiks tiks mērīts ar elektroniskām 21.gadsimtam atbilstošam modernām ierīcēm!

8.Pirms katra posma būs vismaz 2 treniņi attiecīgajā lokācijā, treneru vadībā, lai sagatavotos un iepazītos ar trasi.

9.Sacensības tiks atspoguļotas atraktīvā foto un video formātā.

10.Tāpēc, ka skriešana sniedz ļoti daudz laimes hormonu pieplūdumu !

Visbeidzot iespēja iepazīties ar sk rekords sastāvu klātienē. un sadraudzēties! un iespējams, kļūt par biedru. ja vēlēsies :)