Uzvarētāji, pirmajā sezonā ir Diāna Stolniece un Artis Pūcītis!!! 

Apsveicam! Katram pa 70 eiro!           


Naudas balvu kopvērtējumā sadala ātrākais vīrietis un sieviete.

Summa pēc 3 posmiem 120 eiro (39.25+42.75+38 ).    Punktus katrā kārtā izcīna 10 ātrākie vīrieši un sievietes.Pirmajos 2 posmos 10 punkti pirmajai vietai un katrai nākamajai par p. mazāk.3.posmā 16-14-12-10 un pa punktu mazāk, tāds pats koeficients arī 4.posmā!



V





Punkti

Vārds

Uzvārds

Komanda

16(0+0+16)

14(0+0+14)

14(5+9+0)

Valts

Artis

Kristaps

Ulmanis

Pūcītis

Brics      



SK Bulta

12(0+0+12)

11(3+8+0)

Mareks

Kalvis   

Zālītis

Zuļģis   


SK Rekords

11 (0+5+6)


10(0+10+0)  

 10(10+0+0)

10(0+0+10)

9(9+0+0)

Normunds


Kristaps

Dmitrijs

Aivars

Kristaps

Kronbergs


Čehovičs

Galašins

Berķis

Kaimiņš    






My sport Ogre

9(0+0+9)

8(8+0+0)

Raivis

Valdis

Berkolds

Anikejevs


SK Terauds

8(0+0+8)

7(0+7+0)    

7(0+0+7)

7(7+0+0))

Timurs

Ronalds                       

Jānis

Ivo         

Kokes

Vītols 

Balodis

Vancāns              



6(6+0+0)

Anatolijs             

Purviņš


6(0+0+6)

6(0+6+0)   

5(0+0+5)

4(4+0+0)

Normunds

Aleksandrs

Dēvids

Timurs

Kronbergs

Grinkivs

Kristapsons

Čerkovskis         



r

4(0+4+0))     Edgars

Nikels

4 (0+0+4)              Mikus

3(0+3+0)      Uldis

Saulītis

Karulis

2(2+0+0)

Aigars   

Bogdanovs         


2(0+2+0)               

1(1+0+0)

Andris

Agris     

Bernatovičs

Pikšens

SK Rekords


1(0+1+0)        Ģirts Linde
SK Rekords


 






S



Punkti

Vārds

Uzvārds

Komanda

36(10+10+16)

Diāna   

Stolniece             

Salaspils

27(7+8+12)

Anita    

Platpīre

Ogre



19(0+9+10)

 

16(8+0+8)

14  (0+0+14) 

12(0+7+5)

9(9+0+0)


Ināra



Marta

Melānija

Līga

Līga



Lūse


Špundzāne

Rožukalne

Jurševica

Putniņa







Zaķītis bizotājs


7(0+0+7)




Dārta






Rožukalne






9(0+0+9)

6(0+0+6)

6(6+0)

Dārta

Marika

Laura    

Knēziņa

Zālīte

Jakovica              

SS Arkādija


Ogre

5(5+0)

Elīna     

Barone

Ogre

4(0+0+4)

4(4+0+0)

Inga

Inga

Zariņa

Rītere


My Sport Ogre

3(3+0)

Ilze

Volframa

Ikšķiļe

2(2+0)

Baiba    

Narvila

2arPutniem

1(1+0)

Katerina              

Prokopeņa         

Ogre









































































.